Föremål som liknar etsningar Signerade
8375 ETCHINGS
Sold: SEK 300
Sold den 20 maj 2024
8379 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 3000
Sold den 20 maj 2024
5341 ETCHINGS
Sold: SEK 300
Sold den 29 april 2024
9115 ETCHINGS
Sold: SEK 150
Sold den 8 april 2024
7327 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 25 mars 2024
6404 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 27 november 2023
2074 COLOR ETCHINGS
Sold: SEK 800
Sold den 20 november 2023
9419 ETCHINGS
Sold: SEK 300
Sold den 30 oktober 2023
6112 ETCHINGS
Sold: SEK 100
Sold den 18 september 2023